Lukáš Miffek (1978)

Velkej den

olej, plátno, 2020, 85 x 110 cm, sign. zezadu LUKÁŠ MIFFEK

žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

ID: 19746

Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)