Viktor Stretti (1878-1958)

Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích V.

bibliofilie, sign. litografie, suchá jehla, reprodukce a seznam graf. díla V. Strettiho, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1942, napsal Arthur Novák, úprava M. Kaláb, Ex. 10/280, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav

ID: 675

Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

Plánované ukončení: 18. 06. 2020 10:01

Aktuální cena: 900 CZK (33 €)