Zdeněk Miler (1921-2011)

Krtek a zvířátka

litografie, 2011, 24 x 31 cm, značeno v kameni ZM, rám, autorský tisk

ID: 11

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:13

Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)