Zdeněk Miler (1921-2011)

Krtek a zvířátka

litografie, 2011, 24 x 31 cm, značeno v kameni ZM, rám, autorský tisk

ID: 11

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:10

Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)