Zdeněk Miler (1921-2011)

Krtek a zvířátka

litografie, 2011, 24 x 31 cm, značeno v kameni ZM, rám, autorský tisk

ID: 11

Auction price: 5.000 CZK (186 €)

AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:13

Current price: 7.000 CZK (260 €)

Last auctioneer: ID7**2 History of bids