V negližé

olej, plátno, 75,5 x 60,5 cm, sign. PN nečitelně, klínový rám

ID: 882

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 14:23

Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu