V negližé

olej, plátno, 75,5 x 60,5 cm, sign. PN nečitelně, klínový rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 882

Auction price: 5.000 CZK (200 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:23

Current price: 5.500 CZK (220 €)

Last auctioneer: ID7**5 History of bids