Staroměstské náměstí v Praze

kolorovaná rytina, 18. století, 30 x 37,5 cm, značeno PD: gravé par Nabholtz, zašpiněný papír

ID: 811

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)