Staroměstské náměstí v Praze

kolorovaná rytina, 18. století, 30 x 37,5 cm, značeno PD: gravé par Nabholtz, zašpiněný papír

ID: 811

Auction price: 1.400 CZK (56 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

Current price: 1.400 CZK (56 €)

Last auctioneer: ID7**9 History of bids