Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Francouzské korunovační klenoty (Renaud a věrný Bajard)

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír, sign. PD VK., 11,5 x 10,5 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 126 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

ID: 87

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:03

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu