Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Francouzské korunovační klenoty (Renaud a věrný Bajard)

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír, sign. PD VK., 11,5 x 10,5 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 126 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

ID: 87

Auction price: 2.000 CZK (80 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 11. 2020 15:03

Current price: 2.000 CZK (80 €)

Last auctioneer: ID7**7 History of bids