Surealistická tvář

olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba

ID: 718

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2020 13:28

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu