• Jana Reinerová

    Staronová synagoga

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:35

    litografie, 48, 5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 57/72, papír na horním okraji lehce natržen, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:34

    litografie, 37, 5 x 32, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/100, papír v horní části lehce natržen , žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jana Reinerová

    Zdi města

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:33

    litografie, 27, 5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/39, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pod Baráčnickou rychtou

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:32

    litografie, 11,5 x 9 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Keř v Jeruzalémě

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:31

    litografie, 34, 5 x 25 cm, sign. DU Jana Reinerová, 0, č. 4/66, 34, 5 x 25, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Dvorek

    Položka č.: 31

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:30

    litografie, 32 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 68/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Jeruzalém

    Položka č.: 30

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:29

    litografie, 32 x 37, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/68, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Město

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:28

    litografie, 30, 5 x 38, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pláž

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:27

    litografie, 38 x 32, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:25

    litografie, 10 x 21,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta pod sněhem

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:24

    litografie, 26,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Zarostlé schody

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:21

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 45/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Pohled od Hada

    Položka č.: 21

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:20

    litografie, 37,5 x 32 cm, sign. DP Jana Reinerová, č. 18/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:19

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    U sv. Matěje

    Položka č.: 16

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:15

    litografie, 16,8 x 23,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Izrael - Jeruzalem

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:14

    litografie, 15 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:13

    litografie, 15,5 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 59/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Arcibiskupský palác

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:12

    litografie, 12 x 17,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 23/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Reinerová

    Věže

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:11

    litografie, 12 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Na Kocourkách (u Vl Merty)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:10

    litografie, 9 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 166/190, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Okna Jeruzalema

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:09

    litografie, 11 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 37/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kampa

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:08

    litografie, 32,7 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 75/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Karlův most

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:06

    litografie, 35,3 x 29,5 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:05

    litografie, 32,6 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 64/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička pod Petřínem

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:04

    litografie, 38,3 x 48,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 20/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pražské zdi (u Nového Světa)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:03

    litografie, 40,7 x 32,4 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 15/45, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Čertovka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:02

    litografie, 44,5 x 59,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, litografie, č. 5/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:01

    litografie, 40 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Jana Reinerová

    U Anežského kláštera

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2021 20:00

    litografie, 27 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage to Giuseppe Arcimboldo

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:42

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)