Noční krajina

olej, plátno, 45,5 x 50,5 cm, monogr. LD RV, rám

ID: 733

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2020 13:43

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)