Šárka Hojaková (1978)

Slunečnice

akryl, plátno, 2021, 80 x 60 cm, sign. LD Š. H. , Šárka Hojaková maluje expresivní obrazy z jejichž výrazné, jasné barevnosti vyzařuje entusiasmus, který okolo sebe jejich autorka šíří. Námětem jsou jí především krajinné motivy, stromy a květiny, ale také hrady, zámky i města viděná často idealizovanou pohádkovou optikou. Podobným způsobem je schopna o své tvorbě, ale i o celém okolním světě přirozeně vyprávět. Ráda cestuje, zážitky z cest se pak jejími obrazy jen míhají.

ID: 4

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)