Lukrécie (1971)

Duchovní planeta země

akryl, sololit, trochu otřepené rohy, 2016, 60 x 80 cm, sign. Lukrecie 16, zezadu LUKRÉCIE: DUCHOVNÍ PLANETA ZEMĚ 2016, Lukrécie je spirituálně a nábožensky zaměřená žena. Pevně věří, že pozitivní energie, kterou vloží do svých obrazů, se přenáší také i na jejich pozorovatele. Sama o tom napsala: „Pokaždé, než začnu malovat, se pomodlím k Bohu s přáním, ať se obraz líbí lidem a přinese jim Harmonii.“ Používá převážně teplé barevné tóny, které v silných vrstvách a s citem pro kvalitu tahu nanáší na plátno. Ráda maluje mandaly, vyrábí šperky a píše poezii. Při tvorbě využívá výhradně pseudonym.

ID: 48

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)