Šárka Hojaková (1978)

Trojský zámek

akryl, plátno, 2018, 95 x 80 cm, sign. PD Š. H.

ID: 5

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)