Lukrécie (1971)

Pocta novodobým svatým

akryl, plátno, 2020, 80 x 100 cm, sign. Lukrecie 20, zezadu LUKRÉCIE 2020: POCTA NOVODOBÝM SVATÝM

ID: 50

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu