Šárka Hojaková (1978)

Domy na Letné

akryl, plátno, 2017, 100 x 80 cm, sign. PD Š. H.

Vystaveno: Umění je jen jedno!!!, Kampus Hybernská 4.-21.12.2018

ID: 6

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)