Kamila Ženatá (1953)

Abstrakce

olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. vzadu Kamila Ženatá 2005

žákyně L. Čepeláka

ID: 160

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)