André Masson (1896-1987)

Z cyklu Terre erotique (Erotická země) 40

litografie, 68 x 54 cm, sign. PD André Masson, rám, 107/150

ID: 307

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu