André Masson (1896-1987)

Z cyklu Lane dor (Zlatý osel) 10

litografie, 32 x 24 cm, sign. PD André Masson, rám, 24/85

ID: 310

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu