André Masson (1896-1987)

Z cyklu Terre erotique (Erotická země) 44

litografie, 47 x 40 cm, sign. PD André Masson, rám, 59/150

ID: 312

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu