André Masson (1896-1987)

Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 15

litografie, 48 x 62 cm, sign. PD André Masson, rám, 122/150

ID: 313

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu