André Masson (1896-1987)

Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 18

litografie, 42 x 55 cm, sign. PD André Masson, rám, E.A. 11/22

ID: 314

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)