Vincent Venera (1958)

Kompozice II.

tempera, běloba, tuš, papír, 1987, 62 x 45 cm, sign. PD Venera Vincent 1987

Provenience: z rodiny přátel autora

člen České alternativy

ID: 319

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu