Vincent Venera (1958)

Kompozice VI.

tempera, tuš, papír, 1987, 62 x 45 cm, sign. PD Venera Vincent 1987

Provenience: z rodiny přátel autora

člen České alternativy

ID: 323

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:03

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu