Vincent Venera (1958)

Kompozice XII.

lité laky, papír, 1989, 67 x 49,5 cm, sign. DU Venera Vincent 1989

Provenience: z rodiny přátel autora

člen České alternativy

ID: 326

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu