Petr Ptáček (1968)

VW - T1

litografie, 2011, 18 x 30,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č.43/80

ID: 17

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:16

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)