Petr Ptáček (1968)

VW - T1

litografie, 2011, 18 x 30,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č.43/80

ID: 17

Auction price: 1.300 CZK (52 €)

AUCTION IS TERMINATED: 13. 04. 2021 12:16

Current price: 1.300 CZK (52 €)

Last auctioneer: ID4**2 History of bids