Selfcontained

Jan Gemrot

litografie, 2018, 120 x 80 cm, sign. PD, č. 11/117, Tvorba Jana Gemrota je syntézou či psychologickou exkurzí do problémů současné společnosti. Přistupuje k tématům obrazů s realistickým, či spíše hyperrealistickým projevem, jenž je někdy přerušován gestičtějším, expresivním rukopisem. Prostřednictvím konkrétního vizuálního prvku usiluje o vyjádření těžko uchopitelného pocitu a atmosféry, tedy o silné psychologické působení obrazu.

ID: 15

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 30. 11. 2021 15:00

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu