Milan Zářický

Hvězdná cesta

kombinovaná technika, akryl, plátno, 2021, 50 x 50 cm, sign. vzadu, Slovy autora: "Mým velkým zájmem, dá se říci přímo vášní, je umění, kterému se věnuji od dětství. Tvořím pod pseudonymem Mili a inspiraci získávám zejména v hudbě. Věřím, že Vás mé obrazy potěší a budete z nich mít stejnou radost jako dělají mně. To by bylo největším naplněním..."

ID: 31

Vyvolávací cena: 1.080 CZK (45 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 30. 11. 2021 15:00

Aktuální cena: 1.280 CZK (54 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu