Adam Štech (1980)

Nevěsta

litografie, 100 x 70 cm, sign. PD, Společným jmenovatelem neomoderních mladých malířů, jako je právě Adam Štech, je diskurs s historickým vývojem malby, založený na konfrontaci s jednotlivými –ismy a na citacích stylových prvků, jež vytvářejí nové komunikační kódy a estetické hodnoty. Malba má konceptuální zaměření, aniž by ztrácela na své technické úrovni. Štech vystudoval malbu v roce 2008 v ateliérech Jiřího Sopka a Vladimíra Skrepla na pražské AVU. Zdroj : https://www.artlist.cz/adam-stech-5490/

ID: 6

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 30. 11. 2021 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)