Zbyněk Havlín (1976)

Opylení

akryl, plátno, 2021, 80 x 80 cm, sign. zezadu Havlín

ID: 9

Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2021 20:08

Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu