Rudolf Kremlička (1886-1932)

Toaleta

litografie, 1925, 19,5 x 11 cm, sign. PD RKremlička 1925, rám

ID: 16

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 09. 12. 2021 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu