Ladislav Zívr (1909-1980)

Karel Hynek Mácha

tužka, papír, 1941, 28 x 20 cm, sign. PD Ladislav Zívr 23. V. 41, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený - zašpiněný papír

žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

ID: 28

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 09. 12. 2021 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)