Josef Liesler (1912-2005)

Selka

akvarel, tužka, papír, 1956, 38 x 24 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 312

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 09. 12. 2021 15:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)