Ladislav Branč (1927)

malíř, kostýmní výtvarník

Dona Anna

tuš, akvarel, papír, 1994, 40,8 x 30 cm, sign. PD Ladislav Branč 94, rám

ID: 493

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2021 09:25

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu