Zdeňka Burgetová (1934)

malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Dívka před branami

litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 19/90

žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

ID: 497

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2021 09:29

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)