Lorenzo

Tramvaj T2 v Liberci – Horním Hanychově u měnírny

kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2022, 30 x 28 cm, sign. LD Lorenzo

ID: 18

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

Plánované ukončení: 25. 08. 2022 15:17

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)