Lorenzo

Křižování jabloneckých tramvají ve výhybně

kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2022, 28,5 x 35 cm, sign. LD Lorenzo

ID: 19

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

Plánované ukončení: 25. 08. 2022 15:18

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)