Lorenzo

Tramvaj 6 MT mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou

kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2022, 24 x 32 cm, sign. LD Lorenzo

ID: 20

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

Plánované ukončení: 25. 08. 2022 15:19

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)