Lorenzo

Tramvaj Bovera na konečné v Ústí nad Labem – Bukově

kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2022, 34 x 32 cm, sign. LD Lorenzo

ID: 21

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

Plánované ukončení: 25. 08. 2022 15:20

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)