Lorenzo

Motorový vůz M240.0 „singrovka“ v Podlešíně

kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2021, 28 x 35 cm, sign. LD Lorenzo

ID: 8

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

Plánované ukončení: 25. 08. 2022 15:07

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)