Josef Liesler (1912-2005)

Věnec

litografie, 1983, 54,5 x 43,5 cm, sign. PD Liesler 83, rám, č. 21/130, na rámu drobné oděrky

ID: 23

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu