Jan Saudek (1935)

Coca Cola

litografie, 2021, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 19/85

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 2

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:10

Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu