Jan Saudek (1935)

Marie č. 1

litografie, 18 x 23,5 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XX/L

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 8

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:07

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu