Chrudim
olej, plátno, 80 x 66 cm, rám
ID: 15
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:14
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
olej, plátno, 80 x 66 cm, rám
ID: 15