Chrudim
olej, plátno, 80 x 66 cm, rám
ID: 15
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:14
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
olej, plátno, 80 x 66 cm, rám
ID: 15