Bohumil Košábek (1890-1961)

Krkonošská krajina

olej, plátno, 86 x 95 cm, rám, plátno vypadává z rámu

ID: 17

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:16

Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu