Krkonošská krajina
olej, plátno, 86 x 95 cm, rám, plátno vypadává z rámu
ID: 17
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:16
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 17