Krkonošská krajina
olej, plátno, 86 x 95 cm, rám, plátno vypadává z rámu
ID: 17
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:16
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 17